NKR'de Çalışmak

NKR'de Yaşam


Sağlıklı bir iş-yaşam dengesini beslerken, anlamlı ve gelişime dayalı fırsatlar, işbirlikçi bir kültür ve kariyer hedefleriniz için destek sunuyoruz.


Kariyerinizi Geliştirin

Kapsayıcı bir ortamda eğitim ve eğitim fırsatlarına ek olarak çeşitli kariyer geliştirme kaynakları sunuyoruz.

Çalışkan, yenilikçi ve nitelikli olmalarının yanı sıra güçlü iletişim becerisine sahip kişileri ailemizin çatısı altında toplamak, samimiyete ve takım ruhuna dayalı dinamik çalışma anlayışımızla kalitemizden ödün vermeden başarıya ulaşmak temel politikamızı oluşturmaktadır.

Çalışanlarımızla ortak çalışmak, onların tutkularını ve çıkarlarını hem organizasyona hem de topluma hizmet edecek şekilde değerlendirmek, yeteneklerini kariyer fırsatlarını göz önünde bulundurarak doğru noktalara kanalize etmek Nkr için esastır.İş performansını artıran ve daha gelişmiş mesleki sorumluluklar için güçlü bir temel sağlayan beceri ve deneyimleri edinmeye yardımcı olmak için, bir gelişme, eğitim ve iş bitirme odaklı ortam sunuyoruz.

Yöneticiler ve çalışanlar arasındaki kariyer çıkarları ve özlemleri hakkında açık ve şeffaf diyaloğu teşvik etmek, çalışan memnuniyetini ve uzun ömürlülüğünü sağlamak için gelişimsel fırsatları belirleme yaklaşımımızın anahtarıdır.

Web-Tabanlı Eğitimler


Ayrıca çalışanlarımızı alanlarında en donanımlı hale getirmek için birebir olduğu gibi web tabanlı eğitim paketlerimizi de sunuyoruz. Mevcut yeteneklerinizi geliştirebilip yeni beceriler edinmenizi sağlayacak eğitimlerimizin arasında başlıca bulunanlar :

  • Program ve Proje Yönetimi
  • Sistem Mühendisliği
  • Dijital Teknoloji Trendleri
  • Finans, Muhasebe ve İşletme Yönetimi
  • Liderlik ve Takım Performansı
Yukarı