Siber Güvenlik

İşletme, yönetim ve altyapınız için için BT güvenliği

Bilişim teknolojileri hayatımızı kolaylaştırırken çok ciddi riskleri de beraberinde getirmektedir. Ancak IT altyapınızı koruyabilmek amacıyla tehditleri tespit edip analiz ederek hızlı tepkilerle tehlikeyi önleyebilirsiniz.

Bu doğrultuda:

  • Email güvenliği
  • WEB güvenliği
  • Bulut Güvenliği
  • Veri sızıntısı engelleme
  • Derin tehdit algılama ve engelleme
  • Yeni nesil firewall
  • Antivirüs çözümlerimizle

hizmetinizdeyiz.

01

Kimlik ve Erişim Yönetimi

Kimlik doğrulama hizmetleri, kullanıcıyı tanımlamak ve kontrol etmek için kritik öneme sahiptir. Çalışan erişimini sınırlayarak, denetleyerek ve izleyerek, potansiyel kötü niyetli kullanıcıları bilgisayar sistemlerinizden uzak tutar.

02

Risk ve Uyum Yönetimi

Günümüzde şirketlerin yasal uyumluluk, risk yönetimi ve güvenlik denetimi ile ilgilenmeleri gerekmektedir. Risk ve uyum yönetimi paketleri, bu uyumu sağlamak için özel bir kaynak sağlar.

03

Şifreleme

Şifreli veri korumalı veridir. Şifrelenmiş veriler çalınsa bile, erişilemez. Transfer edilirken verileri şifrelemek özellikle önemlidir, aksi takdirde transit sırasında çalınabilir.

04

Veri Kaybı Önleme

Günümüzde çoğu şirket kritik operasyonları için verilerine güveniyor. Veri kaybı önleme çözümleri, verilerin mevcut ve doğru kalmasını sağlamayı amaçlar.

05

Birleşik Tehdit Yönetimi

Birleşik Tehdit Yönetimi cihazları, geleneksel Güvenlik Duvarı, Saldırı Tespit Sistemleri, Saldırı Engelleme Sistemleri, Anti-Virüs, Anti-Spam, VPN, Yük Dengeleme, Anti-BotNet vb. ağ güvenliği cihazlarının teknolojinin gelişmesiyle tek bir cihazda toplanmasını sağlar.

06

Firewall

Güvenlik duvarları, ağı potansiyel olarak kötü amaçlı eylemlerden daha iyi korumak için gelen ve giden bağlantıları kontrol eder.

07

Antivirüs/antimalware Çözümleri

Antivirüs ve antimalware çözümleri bilinen tehditleri arayan bir bilgisayar sistemini tarar. Modern çözümler ile, daha önce bilinmeyen tehditler davranışlarına göre tespit edebiliyor.

08

Saldırı Tespit Sistemi /Saldırı Önleme Sistemi

Bu sistemler potansiyel olarak düşmanca olduğu düşünülen eylemleri tanımlamak için çalışır. Bir şirket bu sorunları ne kadar hızlı tespit ederse, onlara o kadar hızlı tepki verebilir.

09

Felaket Kurtarma

Şirketler bir felaketten hızlı bir şekilde kurtarabilmelidir. Olağanüstü durum kurtarma çözümleri, verilerin yeniden dağıtılması ve yedek kaynakların talep edilmesi sürecini kolaylaştırır.

10

DDoS Saldırılarını Önleme

DDoS saldırıları, bir işletmedeki en popüler ve yıkıcı saldırılardan biri olmaya devam ediyor, potansiyel olarak tüm iletişimi gerkesiz trafikle dolduruyor ve böylelikle web sitesinin hizmet vermesinin önüne geçiyor. Gelişmiş güvenlik çözümleri ile artık DDoS saldırıları algılanabilmekte, azaltılabilmekte ve hatta etkisiz hale getirilebilmektedir.

11

Web Filtreleme

Veri ihlallerinin %31'i aslında çalışanların hatalarından kaynaklanmaktadır. Web Filtreleme hizmetleri, çalışanları yanlışlıkla zararlı olabilecek hizmetlere erişmekten korur ve tarama alışkanlıklarına bakılmaksızın ek bir güvenlik katmanı sağlar.

Yukarı